Дорожьо-транспортні події України

Ми, жителі України, повсякденно є учасниками автодорожнього руху. Будь-яка дтп, випадки хамства і насильства створюють загрози для життя і стану здоров’я громадян.

Ми вважаємо, dtp-ua.top що систематичне оповіщення про злочини на дорозі це один з найбільш результативних методів їх запобігання.

Інтернет-проект DTP-UA стартував як громадянська позиція 1-єї людини, але все ж за всі роки роботи обріс приятелями, учасниками і прибічниками. Кожного дня в проекті бере участь велика кількість небайдужих людей, котрі читають, дивляться, діляться, вчаться, поширюють . У результаті всі ми дружно більш серйозно ставимося до того, що відбувається в нашій державі.

Dtp-ua надає швидку і повну інформацію про дорожні пригоди, надзвичайні і кримінальні ситуації.

Ефективно оповіщаючи учасників в соцмережах і в громадських каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь змінити свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу постраждалим, допомогти відшукати винуватців або очевидців, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не дозволяти собі повторювати помилки інших.

Надаємо шоферам основу для роздумів і цінні рекомендації, як не попасти в дтп або знизити тяжкість наслідків … Як правильно поводитися на дорозі або на парковці.

Щодня обробляються десятки звісток про дорожньо-транспортні пригоди, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Ми робимо прямі ефіри з місць подій.

Часто наші читці оперативно повідомляють про події, які ще невідомі ні поліції, ні іншим службам. Це рятує життя або зберігає час учасників дорожнього руху, інколи навіть допомагає знайти зниклу людину.

Крім власних інформаційних майданчиків, ми близько кооперуємося зі засобами масової інформації, розкриваючи особливості нещасних випадків, доповідаючи інформацію прямо з місць подій, а також коментуємо питання безпеки і профілактики порушень на дорогах .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *